Znakujeme se zpěvem a hrou 2

Jedná se o kurz pro aktivní miminka a batolátka, kde se v důmyslně připravené kombinaci hudby, písniček, her a zábavy děti učí komunikovat nejen pomocí znaků, ale rozvíjí se u nich i motorické dovednosti, kognitivní a emocionální schopnosti. Kurz je ideální pro děti ve věku 6-24 měsíců. Vhodný je i pro děti starší do 36 měsíců, které ještě neumí slovy vyjádřit, co potřebují.

Na kurzu se dozvíte praktické rady, jak tyto komunikační, kognitivní a motorické schopnosti svých dětí rozvíjet a podělíte se o své zkušenosti i s ostatními účastníky. Děti si pak užijí společných her, které jsou vybrány profesorkami vývojové psychologie Lindou Acredolo a Susan Goodwyn tak, aby napomáhaly rozvoji dětí. Naučí se veselé písničky, seznámí se s medvídkem BeeBoTM, který je v každém kurzu navštíví a pomůže jim učit se znaky. Každá lekce má jiné téma vybrané ze všedního života jako například „pocity“ nebo „v ZOO“ a pomůže dětem osvojit si znaky z těchto témat. Délka každé lekce je 45 minut.

Témata kurzu – pocity, venku, na farmě, bezpečnost, v ZOO, narozeniny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena: 1.080,- Kč/kurz (celkem 6 lekcí) včetně základních výukových materiálů (CD se zpěvníčkem), příp. 1.780,- Kč s kompletní výukovou sadou (BeeBo taštička obsahující kromě základních výukových materiálů mnoho dalších)

Baby-Signs---Znakovani

Reklamy