ROZVÍJÍM SE pro batolata

Miminko je úžasná lidská bytost, která má nepředstavitelný potenciál. Míra jeho rozvoje bude záležet na prostředí, ve kterém vyrůstá. Vzhledem k tomu, že emoce i kognitivní funkce se rapidně rozvíjí ihned po narození (některé zdroje spekulují i o rozvoji ještě dříve) je prostředí, které dítě obklopuje nedocenitelně důležité pro jeho přirozený rozvoj.

Neurovědci, vývojoví psychologové a mnoho dalších odborníků si kladou otázky, jak můžeme my rodiče působit na dítě, aby jeho rozvoj nebyl nijak omezen a byl vhodně stimulován. Těmto otázkám se během své mnohaleté kariéry věnují i profesorky vývojové psychologie z USA – Linda Acredolo, Ph.D., a Susan Goodwyn, PhD. Na tato témata publikovaly i několik bestsellerů a vytvořily program pro rodiče a děti, ve kterém se přátelskou a radostnou formou rodiče dozvědí o moderních poznatcích o raném rozvoji dítěte a zároveň si to hravou formou při kurzu se svým miminkem či batolátkem vyzkouší.

Součástí kurzů jsou i cenné informace z bestsellerů Baby Minds – o rozvoji kognitivní inteligence a Baby Hearts – o rozvoji emocí neboli emoční inteligence. Tyto knihy bohužel zatím nebyly přeloženy do češtiny.

V nabídce jsou kurzy pro děti od 2 měsíců do 3 let. Program „Rozvíjím se“ nabízí širokou škálu kurzů pro různé věkové kategorie vašich dětí a je rozdělen na dva samostatné bloky kurzů a dvě doplňující lekce, které bývají ve většině případů vypisovány s ohledem na jejich charakter samostatně:

ROZVÍJÍM SE pro miminka od 2-6 měsíců:

ROZVÍJÍM SE pro batolata od 1-3 let:

HURÁ NA NOČNÍK s programem Baby Signs®

MIMINKO A JÁ – učím se hrát si s malým sourozencem

logo-rozvijim-se

Reklamy