Úvod

ROZVOJ EMOČNÍ INTELIGENCE – Cesta ke spokojenosti a úspěchuBABYSIGNS – Znaková řeč pro batolata

Proč právě znakování a kurzy pro rodiče a jejich děti od 0-3 let?

Jsem maminkou dvou dcer, které mě každý den neustále překvapují vším, co vnímají, čeho si všímají, jak reagují na různé podněty a lidi kolem sebe. Již od narození mé první dcery v roce 2010 jsem se intenzivně zajímala o psychomotorický vývoj dítěte a rozvoj jeho schopností a dovedností. Ke znakování jsem se ale více dostala až s mou druhou dcerou v roce 2014.

Díky oběma mým dětem jsem se naučila spoustě věcí a věřím, že kupu dalších mám ještě před sebou. Jak budou postupně růst ony, budu s nimi růst i já. Vnímám mateřství hodně pocitově, intuitivně, takže když jsem zvažovala, jakým směrem se vydat a kde mohu své zkušenosti uplatnit a zároveň se spoustu nového dovědět, bylo lektorství s Baby Signs® a Go Kids!® pro mě jasnou volbou. Koneckonců, o tom, že to má smysl a obrovský význam pro komunikaci malých dětí, mě ostatně opět přesvědčily mé dcery:)

Proto jsem se v roce 2015 rozhodla stát se certifikovanou lektorkou programů Baby Signs® a Go Kids!® a pokusit se rozšířit povědomí o těchto programech i k nám do Ostravy. Pokud Vás tato nabídka osloví stejně jako mě, pak se s Vámi moc ráda setkám na některém ze seminářů nebo kurzů.

Přeji Vám všem spoustu radosti s Vašimi dětmi!

Kateřina Kučová
nezávislá certifikovaná instruktorka programů Baby Signs® a Go Kids!®

DSC_4817-small

„Naše děti pohlížejí na svět úplně jinýma očima. Dokážou nám tak sdělit mnohé, čeho si my dospělí vůbec nevšímáme. Zastavme se proto na chvíli, vnímejme je a učme se od nich. Když se porozhlédneme spolu s nimi, uvidíme totiž spoustu maličkostí, které nám udělají radost a vykouzlí úsměv na tváři.“

Reklamy